O blogu 1

O blogu

Małe Imperium to serwis edukacyjny dla niewielkich firm, które mają ambicje, by rosnąć.

Piszemy i mówimy przede wszystkim o nowoczesnych metodach marketingu internetowego, które firmy mogą wykorzystać, by łatwo i tanio zdobywać nowych klientów i przegonić konkurencję.

W ten sposób każda ambitna firma może stać się małym imperium. Wierzymy, że to, co odróżnia każde małe imperium od innych firm, to podejście do marketingu oraz umiejętność wykorzystania potęgi Internetu.

Świat zmienia się tak szybko, że metody marketingu sprzed kilku lat dziś już nie działają. Firmy, które polegają na wczorajszych taktykach muszą ustąpić tym, które wykorzystują cały potencjał zmieniającego się świata.

Marketing to jednak nie wszystko, ale marketing to bardzo dużo. Rozszerzamy tematykę Małego Imperium o zarządzanie, biznes, negocjacje, leadership, sprzedaż, finanse, itd.

Chcemy, by Małe Imperium było najlepszym miejscem w sieci dla każdego, kto chce rozwijać swój biznes.

Od autora

Wierzę, że każdy przedsiębiorca decyduje się na założenie biznesu, by dawać wartość. Każdy z nas wie, że porywa się na bardzo trudne zadanie. Prowadzenie własnej firmy to często praca do późnych godzin, w ciągłym stresie i bez gwarancji zysku.

Dzieląc się swoją wiedzą, chcę pomóc ambitnym przedsiębiorcom wejść na wyższy poziom. Liczę na to, że rosnące wpływy po zastosowaniu moich porad przełożą się na nieskrywaną dumę ze swojego biznesu.

Bo duma przedsiębiorcy jest jednym z najpiękniejszych uczuć.

Niezależnie od Twojej branży, wierzę, że dzięki odpowiedniej wiedzy marketingowej możesz stworzyć jeszcze lepszy i jeszcze bardziej wartościowy biznes – swoje małe imperium.

Z życzeniami nieskończonego sukcesu

Bartek Szczepaniak

O blogu 2